Wynik lepszy niż gra

Kujawy Markowice pokonały w meczu sparingowym Zjednoczonych Szarlej 2:1 (0:0). Bramki dla Kujaw strzelali: Sebastian Basiński i Paweł Grodziski.

Skład Kujawy: P.Sypniewski, Ł.Matuszak (46' K.Gotowalski), A.Piekański, M.Grzegocki(46' S.Brodacki), M.Matuszak-R.Kowalcze,R.Świtalski, R.Łodożyński, S.Basiński (55' M.Mierzyński)-P.Strzelec(60' M.Adamczak),P.Grodziski(85' R.Sęp)

Kujawy pod względem piłkarskim nie rozegrały dobrego spotkania. Być może przyczyną tego był kiepski stan boiska. W pierwszej połowie brakowało nam dobrego rozegrania i skonstruowania składnych akcji. Dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki zmarnował Paweł Grodziski. Gospodarze natomiast czuli się u siebie bardzo dobrze i po składnych akcjach stworzyli sobie kilka świetnych okazji do strzelenia bramki, jednak nasz bramkarz Piotr Sypniewski był w pierwszej połowie nie do pokonania. W drugiej połowie Zjednoczeni ponownie zaczęli zagrażać bramce Kujaw i udokumentowali to bramką zdobytą po zamieszaniu w polu karnym. Po stracie gola nasi zawodnicy wzięli się ostro do pracy i mimo, że był to mecz towarzyski pokazali charakter. Po podaniu Radosława Świtalskiego w sytuacji sam na sam nie pomylił się Sebastian Basiński, a zwycięską bramkę po udanym przechwycie piłki zdobył Paweł Grodziski. Następny mecz Kujawy rozegrają w piątek w Dąbrowie Biskupiej z Dębem Bąkowo. Wyjazd na mecz autobusem o godz. 17:00.