zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
Pauza
Zootechnik Kołuda Wielka
3:0*
Burza Nowa Wieś Wielka
Pałuczanka Żnin
1:1
Dąb Barcin
Mikrus-Gesal Szadłowice
1:3
Piast Kołodziejewo
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
Zagłębie Piechcin
Goplania Inowrocław
8:1
Znicz Rojewo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:2
Noteć Gębice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołuda Wielka
Pauza
Zagłębie Piechcin
1:4
Goplania Inowrocław
Piast Kołodziejewo
2:2
Dąb Barcin
KS Brzoza
3:0*
Znicz Rojewo
Mikrus-Gesal Szadłowice
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Gębice
1:2
Kujawy Markowice
Burza Nowa Wieś Wielka
2:3
Pałuczanka Żnin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
Pauza
KS Brzoza
6:2
Zagłębie Piechcin
Zootechnik Kołuda Wielka
0:0
Noteć Gębice
Goplania Inowrocław
5:2
Mikrus-Gesal Szadłowice
Sparta Janowiec Wielkopolski
5:1
Piast Kołodziejewo
Dąb Barcin
3:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
3:1
Znicz Rojewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:0
Goplania Inowrocław
Piast Kołodziejewo
3:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Znicz Rojewo
2:5
Kujawy Markowice
Mikrus-Gesal Szadłowice
1:3
KS Brzoza
Zagłębie Piechcin
5:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Noteć Gębice
2:2
Pałuczanka Żnin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
Pauza
KS Brzoza
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zootechnik Kołuda Wielka
2:0
Znicz Rojewo
Goplania Inowrocław
6:3
Piast Kołodziejewo
Kujawy Markowice
0:3
Zagłębie Piechcin
Dąb Barcin
3:3
Noteć Gębice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
4:4
Mikrus-Gesal Szadłowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kołodziejewo
Pauza
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Goplania Inowrocław
3:1
KS Brzoza
Znicz Rojewo
1:0
Pałuczanka Żnin
Mikrus-Gesal Szadłowice
2:0
Kujawy Markowice
Zagłębie Piechcin
7:3
Zootechnik Kołuda Wielka
Noteć Gębice
4:5
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Noteć Gębice
Kujawy Markowice
0:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zootechnik Kołuda Wielka
2:3
Mikrus-Gesal Szadłowice
Dąb Barcin
5:0
Znicz Rojewo
KS Brzoza
2:1
Piast Kołodziejewo
Pałuczanka Żnin
3:3
Zagłębie Piechcin
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:4
Goplania Inowrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Brzoza
6:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Zagłębie Piechcin
0:0
Dąb Barcin
Goplania Inowrocław
4:2
Kujawy Markowice
Znicz Rojewo
2:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Kołodziejewo
3:1
Noteć Gębice
Mikrus-Gesal Szadłowice
0:2
Pałuczanka Żnin
Sparta Janowiec Wielkopolski
5:0
Zootechnik Kołuda Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Znicz Rojewo
Zootechnik Kołuda Wielka
1:5
Goplania Inowrocław
Kujawy Markowice
1:3
KS Brzoza
Pałuczanka Żnin
0:4
Sparta Janowiec Wielkopolski
Dąb Barcin
5:1
Mikrus-Gesal Szadłowice
Burza Nowa Wieś Wielka
2:0
Zagłębie Piechcin
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:4
Piast Kołodziejewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
Pauza
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:3
Dąb Barcin
KS Brzoza
0:2
Zootechnik Kołuda Wielka
Znicz Rojewo
5:2
Noteć Gębice
Goplania Inowrocław
0:0
Pałuczanka Żnin
Mikrus-Gesal Szadłowice
4:3
Burza Nowa Wieś Wielka
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:2
Kujawy Markowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mikrus-Gesal Szadłowice
Dąb Barcin
2:0
Goplania Inowrocław
Zootechnik Kołuda Wielka
3:3
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Pałuczanka Żnin
0:1
KS Brzoza
Burza Nowa Wieś Wielka
3:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Gębice
2:1
Zagłębie Piechcin
Kujawy Markowice
3:4
Piast Kołodziejewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pauza
Mikrus-Gesal Szadłowice
3:6
Noteć Gębice
KS Brzoza
2:0
Dąb Barcin
Goplania Inowrocław
4:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Kujawy Markowice
2:1
Zootechnik Kołuda Wielka
Piast Kołodziejewo
2:0
Znicz Rojewo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
9:2
Pałuczanka Żnin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Goplania Inowrocław
Znicz Rojewo
1:4
Zagłębie Piechcin
Burza Nowa Wieś Wielka
1:5
KS Brzoza
Zootechnik Kołuda Wielka
2:2
Piast Kołodziejewo
Dąb Barcin
6:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Pałuczanka Żnin
3:0
Kujawy Markowice
Noteć Gębice
5:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Brzoza
Pauza
Zootechnik Kołuda Wielka
1:0
Pałuczanka Żnin
Kujawy Markowice
1:5
Dąb Barcin
Piast Kołodziejewo
1:4
Zagłębie Piechcin
Goplania Inowrocław
1:3
Noteć Gębice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
4:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Mikrus-Gesal Szadłowice
0:0
Znicz Rojewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Dąb Barcin
6:1
Zootechnik Kołuda Wielka
Znicz Rojewo
2:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pałuczanka Żnin
2:4
Piast Kołodziejewo
Noteć Gębice
5:3
KS Brzoza
Zagłębie Piechcin
1:4
Mikrus-Gesal Szadłowice
Burza Nowa Wieś Wielka
5:1
Kujawy Markowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
Pauza
KS Brzoza
Pauza
Dąb Barcin
0:1
Pałuczanka Żnin
Zagłębie Piechcin
0:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Burza Nowa Wieś Wielka
2:2
Zootechnik Kołuda Wielka
Znicz Rojewo
5:2
Goplania Inowrocław
Piast Kołodziejewo
8:2
Mikrus-Gesal Szadłowice
Noteć Gębice
1:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Pauza
Zootechnik Kołuda Wielka
Pauza
Goplania Inowrocław
5:2
Zagłębie Piechcin
Kujawy Markowice
0:3
Noteć Gębice
Dąb Barcin
3:2
Piast Kołodziejewo
Znicz Rojewo
3:3
KS Brzoza
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:4
Mikrus-Gesal Szadłowice
Pałuczanka Żnin
6:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
Pauza
Pałuczanka Żnin
Pauza
Znicz Rojewo
2:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Noteć Gębice
4:0
Zootechnik Kołuda Wielka
Mikrus-Gesal Szadłowice
2:0
Goplania Inowrocław
Zagłębie Piechcin
0:2
KS Brzoza
Burza Nowa Wieś Wielka
0:2
Dąb Barcin
Piast Kołodziejewo
5:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
Pauza
Zootechnik Kołuda Wielka
Pauza
Kujawy Markowice
0:3
Znicz Rojewo
Pałuczanka Żnin
3:3
Noteć Gębice
KS Brzoza
3:1
Mikrus-Gesal Szadłowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2:4
Zagłębie Piechcin
Burza Nowa Wieś Wielka
1:2
Piast Kołodziejewo
Goplania Inowrocław
2:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
Pauza
Burza Nowa Wieś Wielka
Pauza
Piast Kołodziejewo
2:2
Goplania Inowrocław
Znicz Rojewo
3:1
Zootechnik Kołuda Wielka
Noteć Gębice
1:0
Dąb Barcin
Mikrus-Gesal Szadłowice
3:3
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Zagłębie Piechcin
3:0
Kujawy Markowice
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
KS Brzoza
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kołodziejewo
Pauza
Dąb Barcin
Pauza
Kujawy Markowice
0:3
Mikrus-Gesal Szadłowice
Pałuczanka Żnin
2:1
Znicz Rojewo
KS Brzoza
0:0
Goplania Inowrocław
Zootechnik Kołuda Wielka
1:2
Zagłębie Piechcin
Burza Nowa Wieś Wielka
0:2
Noteć Gębice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
6:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
Pauza
Noteć Gębice
Pauza
Znicz Rojewo
1:3
Dąb Barcin
Goplania Inowrocław
4:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Piast Kołodziejewo
2:4
KS Brzoza
Zagłębie Piechcin
1:2
Pałuczanka Żnin
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:0
Kujawy Markowice
Mikrus-Gesal Szadłowice
3:3
Zootechnik Kołuda Wielka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
0:3
Goplania Inowrocław
Pałuczanka Żnin
5:2
Mikrus-Gesal Szadłowice
Dąb Barcin
2:0
Zagłębie Piechcin
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:2
KS Brzoza
Noteć Gębice
1:1
Piast Kołodziejewo
Burza Nowa Wieś Wielka
6:1
Znicz Rojewo
Zootechnik Kołuda Wielka
5:5
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Rojewo
Pauza
Noteć Gębice
Pauza
Goplania Inowrocław
6:0
Zootechnik Kołuda Wielka
Piast Kołodziejewo
3:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
KS Brzoza
3:0
Kujawy Markowice
Mikrus-Gesal Szadłowice
1:0
Dąb Barcin
Zagłębie Piechcin
0:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:1
Pałuczanka Żnin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kołodziejewo
Pauza
Zagłębie Piechcin
Pauza
Kujawy Markowice
0:3
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Pałuczanka Żnin
1:1
Goplania Inowrocław
Noteć Gębice
2:0
Znicz Rojewo
Zootechnik Kołuda Wielka
1:4
KS Brzoza
Burza Nowa Wieś Wielka
1:2
Mikrus-Gesal Szadłowice
Dąb Barcin
3:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Rojewo
Pauza
Mikrus-Gesal Szadłowice
Pauza
Goplania Inowrocław
2:1
Dąb Barcin
Piast Kołodziejewo
3:0
Kujawy Markowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:2
Zootechnik Kołuda Wielka
Zagłębie Piechcin
0:3
Noteć Gębice
Sparta Janowiec Wielkopolski
9:1
Burza Nowa Wieś Wielka
KS Brzoza
3:2
Pałuczanka Żnin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zagłębie Piechcin
Pauza
Znicz Rojewo
1:4
Piast Kołodziejewo
Dąb Barcin
1:1
KS Brzoza
Zootechnik Kołuda Wielka
3:0
Kujawy Markowice
Pałuczanka Żnin
2:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Noteć Gębice
6:2
Mikrus-Gesal Szadłowice
Burza Nowa Wieś Wielka
0:5
Goplania Inowrocław
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
Pauza
Mikrus-Gesal Szadłowice
Pauza
KS Brzoza
7:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:1
Noteć Gębice
Kujawy Markowice
0:3
Pałuczanka Żnin
Piast Kołodziejewo
3:4
Zootechnik Kołuda Wielka
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:2
Dąb Barcin
Zagłębie Piechcin
0:2
Znicz Rojewo
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pauza
KS Brzoza
Pauza
Znicz Rojewo
1:3
Mikrus-Gesal Szadłowice
Dąb Barcin
3:0
Kujawy Markowice
Burza Nowa Wieś Wielka
5:5
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Zagłębie Piechcin
4:4
Piast Kołodziejewo
Pałuczanka Żnin
3:3
Zootechnik Kołuda Wielka
Noteć Gębice
1:2
Goplania Inowrocław
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
Pauza
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Pauza
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:0
Znicz Rojewo
Kujawy Markowice
0:3
Burza Nowa Wieś Wielka
Zootechnik Kołuda Wielka
1:6
Dąb Barcin
KS Brzoza
2:2
Noteć Gębice
Mikrus-Gesal Szadłowice
3:1
Zagłębie Piechcin
Piast Kołodziejewo
1:3
Pałuczanka Żnin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości